Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Kancelaria - PGM Adwokaci to miejsce, które mogę szczerze polecić każdemu kto potrzebuje rzetelnej pomocy prawnej. Potrzebowałem zastępstwa w procesie sądowym, dotyczącym mojej działalności gospodarczej. Pan Łukasz wraz z całym zespołem podszedł do sprawy merytorycznie i efektywnie na etapie przygotowawczym jak i reprezentatywnym w sądzie. Bardzo dobry i szybki kontakt telefoniczny oraz mailowy. Dziękuję. ~ Paweł L
Bardzo profesjonalna i rzeczowa pomoc na każdym etapie współpracy. Mam całkowite zaufanie do Mecenasa Łukasza Piekarczyka, wybitny specjalista i niebywale skuteczny strateg. Nie zawiodłam się na wyborze kancelarii, mają ten pazur i nie odpuszczają w obliczu trudności. Z czystym sumieniem polecam, próżno szukać w Opolu i okolicy porównywalnych profesjonalistów. ~ Luiza K
Polecam obsługę, na prawdę konkretnie i rzetelnie. Mieliśmy problem natury nieruchomościowej, dość złożony, bo wykonawca zasłaniał się klauzulami z umów, które nie do końca były prawidłowo stworzone. Nikt na śląsku nie chciał podjąć się tematu, więc zaczęliśmy szukać dalej. I to był strzał w dziesiątkę. Dziękujemy i na pewno będziemy jeszcze korzystać. ~ Provinum
Z pełnym przekonaniem polecam usługi mec. Łukasza Piekarczyka. To nie tylko świetny prawnik, ale także człowiek z ogromną wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem w każdą sprawę. Zawsze można liczyć na rzetelną analizę problemu, jasne wyjaśnienie sytuacji i skuteczne działanie. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. ~ Damian M
Z pełnym przekonaniem polecam tę kancelarię prawną. Profesjonalne podejście do klienta, ogromna wiedza oraz zaangażowanie w sprawę sprawiają, że można czuć się naprawdę bezpiecznie. Kontakt był bardzo sprawny, a wszystkie kwestie prawne zostały wyjaśnione w sposób jasny i zrozumiały. Sprawa została poprowadzona rzetelnie i z dużą starannością. Dziękuję za pomoc i na pewno w razie potrzeby ponownie skorzystam z usług tej kancelarii. ~ Daria E
Polecamy obsługę prawną tej kancelarii. Współpracujemy na gruncie zawodowym. Nasze tematy zawsze załatwiane są z odpowiednim profesjonalizmem i stosunkowo szybko (porównując z poprzednią kancelarią, która nas obsługiwała). Dziękujemy. ~ Magna S
Gorąco polecam usługi tej kancelarii. Mecenasi są nie tylko niezwykle kompetentni i doświadczeni, ale także wyjątkowo pomocni i zaangażowani. W trakcie całego procesu czułam się spokojna, co jest rzadkością w tak stresujących okolicznościach. ~ Izolda B
Jak dla mnie super. Wszystko poszło sprawniej niż myślałem, a zapowiadał się dość trudny temat (nie mogę podać szczegółów). Na szczęście trafiłem dobrze, znajomy polecał. ~ Sebastian S
Świetny prawnik! Pan Łukasz Piekarczyk pomógł mi w sprawie sądowej. Wszystko jasno, rzeczowo i bez zbędnego stresu. Polecam każdemu kto potrzebuje rzetelnej pomocy prawnej. 5/5 ⭐ ~ Agnieszka D
Gorąco polecamy, za doskonałą obsługę prawną i, jak zawsze, gotowość do odpowiedzi nawet na najbardziej zagmatwane zagadnienia i sprawy. Dziękujemy! ~ BRANDEKOR s
Polecamy kancelarię wszystkim przedsiębiorcom, którzy potrzebują bieżącej pomocy prawnej, a w szczególności w zakresie usług stomatologicznych. ~ Let's D
Polecam. Sprawa poprowadzona bardzo rzetelnie , dobre doradztwo No i oczywiście wygrana. ~ marcin w
Polecam Kancelarię! Profesjonalne podejście do Klienta i pełne zaangażowanie w sprawę. ~ Paulina D
Bardzo polecam. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera, pełen profesjonalizm. ~ A K
Profesjonalna pomoc w rozwodzie! ~ Kasia
Zawsze owocna współpraca ~ Monika A

Znajdź nas w mediach społecznościowych